Slovenská verze
Credium

Ukončení leasingu/úvěru

Otázka Mohu předčasně ukončit leasingovou/úvěrovou smlouvu doplacením nesplacení jistiny?
Odpověď Ano, předčasné ukončení je možné. O předčasné ukončení je potřeba si písemně zažádat prostřednictvím formuláře Žádost o předčasné ukončení.  Žádost je možné zaslat e-mailem, faxem nebo poštou.
Po obdržení vyplněné žádosti vám vypočítáme částku doplatku pro předčasné ukončení smlouvy a o její výši vás budeme informovat na e-mail uvedený v žádosti. Součástí emailu Vám bude zaslána i Dohoda o předčasném ukončení smlouvy. Tuto Dohodu je nutné zaslat podepsanou originál ve dvojím vyhotovení na naši adresu. Po obdržení podepsané dohody vám bude odeslán originál technického průkazu a námi podepsaná Dohoda o předčasném ukončení smlouvy. V případě ukončení leasingové smlouvy vám bude ještě zaslána plná moc k převodu vozidla pro správní orgán.

nahoru
Otázka Jak probíhá řádné ukončení leasingové/úvěrové smlouvy?
Odpověď 1 měsíc před datem řádného ukončení písemně klienty kontaktujeme a odesíláme jim veškeré podklady a informace potřebné k řádnému ukončení smlouvy, kterými jsou:
  • přehled neuhrazených plateb,
  • informaci o blížícím se konci povinného a havarijního pojištění, pokud bylo sjednáno prostřednictvím naší společnosti.
Po provedení kontroly úhrad veškerých plateb (u leasingu vč. odkupní ceny) je klientům zasláno Potvrzení o ukončení smlouvy a originál technického průkazu. V případě ukončení leasingové smlouvy je klientům ještě zaslána plná moc k převodu vozidla pro správní orgán.
V případě, že do data předpokládaného ukončení leasingové smlouvy nemají klienti uhrazeny veškeré uvedené platby a mají sjednané pojištění prostřednictvím naší společnosti, fakturujeme pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a havarijní pojištění za každý i započatý pojistný měsíc.

nahoru
© 2010-2017 Credium, a.s., v likvidaci
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.